Konferencja naukowo-techniczna w Raszynie

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, iż w dniach 17-18 października 2016 r. w Centrum Konferencyjnym Falenty w Raszynie odbędzie się konferencja naukowo-techniczna „Energia dla Kolei – pod kontrolą. Techniczne i prawne aspekty energetyki trakcyjnej”. Konferencja zorganizowana przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, a zainicjowana przez firmę SESTO, partnera technologicznego wydarzenia, skupiać się będzie m. in. na aspektach formalnych i prawnych, aspektach technicznych, dystrybucyjnych i pomiarowych związanych z rozliczaniem energii elektrycznej, a także na zagadnieniach związanych z obrotem energią.

Do udziału w konferencji zaproszeni zostali goście reprezentujący sektor naukowy, sektor przewoźników publicznych i komercyjnych, sektor dystrybutorów energii oraz zarządcę infrastruktury kolejowej w Polsce, którzy potwierdzili już swój udział w tym przedsięwzięciu. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość zaprezentowania szerokiemu gronu odbiorców innowacyjnych rozwiązań, które mają wpływ na oszczędność energii, a także jej sprzedażą. Spotkanie to będzie również platformą wymiany informacji oraz wymiany doświadczeń.

Szczegółowy program konferencji, karta zgłoszenia oraz informacje nt. spotkania znajdziecie Państwo pod linkiem http://www.izbakolei.pl/pl/events/konferencja-naukowo-techniczna-energia-dla-kolei-pod-kontrola-techniczne-i-prawne-aspekty-energetyki-trakcyjnej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w przedsięwzięciu.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin