SESTO laureatem plebiscytu internetowego „Mocni w Biznesie 2015″

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że podczas Gali Finałowej „Mocni w Biznesie 2015” organizowanej przez Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Łódzkiego, spółka Sesto została Laureatem Nagrody przyznawanej przez Internautów za projekt pn.: „Rozwój firmy SESTO Sp. z o.o. poprzez opracowanie i wdrożenie innowacyjnego sterownika”. Projekt obejmował przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych oraz wytworzenie innowacyjnego sterownika SN wykorzystywanego w energetyce trakcyjnej i zawodowej. Spółka była nominowana w kategorii Badania i Rozwój.

Sesto otrzymało najważniejszą nagrodę podczas uroczystej Gali, gdyż spośród wszystkich 15 nominowanych zdobyło największą ilość głosów. Projekt poparł m.in. Marszałek Województwa Łódzkiego, Pan Witold Stępień, który wręczając nagrodę do rąk Prezesa Zarządu oznajmił, że skorzystał z możliwości i oddał swój głos.

Uroczysta Gala odbyła się w dniu 9 października w Centrum Promocji Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, przy ul. Wojska Polskiego 21.

Mocni w Biznesie to tytuł przyznawany firmom za najciekawsze projekty unijne zrealizowane w ramach III Osi priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego 2007-2013.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE GŁOSY ODDANE NA PROJEKT NR 2.

Więcej informacji na temat Gali Mocni w Biznesie 2015 przeczytają Państwo na stronie:

http://www.mocniwbiznesie.pl/gala.php

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin