Trako 2023 Podziękowania

15. Międzynarodowe Targi Kolejowe Trako 2023 dobiegły końca. Były to intensywne 4 dni pełne owocnych spotkań. Tegoroczna edycja była dla nas szczególnie ważna ze względu na współpracę z PKP INTERCITY dotyczącą wdrożenia systemu eDrive stworzonego przez naszą firmę. To unikalne narzędzie podnoszące efektywność energetyczną przewoźnika, przekazujące  rzetelne dane oparte o precyzyjne pomiary z nowoczesnych liczników energii elektrycznej, wspierające pracę maszynistów  mogliśmy zaprezentować odwiedzającym podczas briefingu prasowego, w którym wywiadu udzielili Piotr Sakowski – Prezes Zarządu SESTO oraz Pan Krzysztof Świerczek – Członek Zarządu PKP INTERCITY. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z briefingu przygotowanej przez Polską Agencję Prasową, oraz do zapoznania się z publikacjami branżowych pism.

Zachęcamy również do przeczytania wywiadu przeprowadzonego przez Raport Kolejowy z Panem Krzysztofem Świerczkiem podsumowującym dotychczasowe doświadczenia zdobywane przez największego pasażerskiego przewoźnika kolejowego w ramach wdrażania ekoDrivingu.

Czas spędzony na targach nie obył się również bez nagród. Sesto zostało laureatem nagrody za najatrakcyjniejszą ekspozycję w kategorii  stoiska do 30 m2.

Wszystkim naszym klientom, kontrahentom i partnerom dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska oraz owocne rozmowy. Dziękujemy także całemu zespołowi SESTO za ogromne zaangażowanie w przygotowania do targów, ciężką pracę oraz pozytywną energię, którą obdarzaliście odwiedzających.

https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/pkp-intercity-wprowadza-ekodriving–115315.html

Do zobaczenia na TRAKO 2025!

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin