Zakończenie 10. jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów TRAKO 2013

W dniach 24-27 września br. w Gdańsku odbyła się 10. jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO. Nasza firma miała swoje stanowisko na stoisku piętrowym Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei z Bydgoszczy, której jesteśmy członkiem.

Nadrzędnym celem jaki wytyczyliśmy sobie przy podjęciu decyzji o udziale w Targach była chęć wypromowania naszego urządzenia pomiarowego energii trakcyjnej – EM3000, które obecnie jest w fazie wdrażania u największego przewoźnika w Polsce – Przewozów Regionalnych. Wspólnie z nami swój system akwizycji demonstrowała firma ITAS, z którą współpracujemy przy zadaniu na montaże systemów pomiarowych dla PR.

Na naszym stanowisku gościliśmy m. in. Prezesa Kolei Mazowieckich, Prezesów i Dyrektorów PKP Cargo, przedstawicieli PESY z Bydgoszczy, Dyrektorów i członków Rady Nadzorczej PKP Energetyki, Bombardiera i wielu innych.

Targi były świetną okazją do przeprowadzania rozmów nie tylko dotyczących przyszłych inwestycji, ale przede wszystkim do pokazania wszystkim obecnym, że firma działa prężnie na rynku, a przede wszystkim, że jest firmą wprowadzającą innowacyjne rozwiązania.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stanowisko.

 

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin